Био Фуд Вегетарианский борщ красный БИО

Bio Food
31Био Фуд Вегетарианский борщ красный БИО
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Био Фуд Вегетарианский борщ красный БИОБио Фуд Вегетарианский борщ красный БИО
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-15

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486875

5905933486875

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-01-15 NewCondition
sok z ekologicznych buraków kiszonych 70 %, sok z ekologicznych selerów kiszonych 25 %, ekologiczny cukier trzcinowy 3 %, ekologiczne przyprawy 1 % (liść laurowy, ziele angielskie, majeranek, czosnek, papryka), sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna96 kJ / 23 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3,0 g
Białko0,5 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Features:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski
brand:BioFood
Legally regulated product name:Barszcz: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE / Spoza UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48 h.
Preparation and use:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć Występujący osad tworzą naturalne składniki
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tymbark Вега Tymbark Вега
    овощей и фруктов солнечный Мексика сок из 500 ml
    8,90zł/l

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Food Bio Food NFC Bio Food Bio Food NFC
    сок без глютена BIO маринованный морковный 500 ml
    23,18zł/l

    price: 11,59 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-03-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    100% квашеной капусты Charsznicki Экологический сок 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Закваска Bio Food Bio Food Закваска
    глютена BIO из маринованной свеклы без 500 ml
    21,16zł/l

    price: 10,58 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-19
    REDUCED PRICE -10%
    Bio Food Закваска Bio Food Bio Food Закваска Bio Food
    маринованные из огурцов 100% органические 500 ml
    18,88zł/l

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-07
    Bio Food Bio Food Капуста Bio Food Bio Food Капуста
    маринованные Закваска 100% органические 500 ml
    19,64zł/l

    price: 9,82 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-14
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    закваска Традиционная свекольная 500 ml
    22,50zł/l

    price: 11,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-18
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    price: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Bio Food biofood Bio Food biofood
    квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
    сок маринованный огуречный 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food
    BIO
    экологическая клюквенный сок экологическая клюквенный сок
    сок экологическая клюквенный 300 ml
    66,63zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
    глютена маринованные огурцы без 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус био 700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
    капуста с морковью BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус BIO 250 мл - Био продукты 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5