Томатный концентрат

Rolnik
55
b.dobryТоматный концентрат
59Томатный концентрат
Томатный концентратТоматный концентрат
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-27

pojemność

cena za kilogram

21,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000403

5900919000403

price: 4,32 zł

buy 20 szt. for 4.25 zł/szt
4.32 PLN 2028-08-27 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 409 kJ/97 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 14 g
w tym cukry 0,8 g
Białko 5,6 g
Sól 0,08 g

Rolnik
Legally regulated product name:Koncentrat pomidorowy 30% (+/- 2%). Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 200 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Wyprodukowano dla: F.H. Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Joanna Radzikowska , 2018-10-02 22:46:39b.dobry



Bio Food Концентрат Bio Food Концентрат
томатов Bio Food 30% 200 g
66,45zł/kg

price: 13,29 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-28
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Томатная паста 22% БИО 200 g
53,25zł/kg

price: 10,65 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-05-30
Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
Томатная паста 30% 190 g
27,11zł/kg

price: 5,15 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Dawtona Dawtona томат Dawtona Dawtona томат
80 g
34,50zł/kg

price: 2,76 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-08
Alce Nero Томатный Alce Nero Томатный
концентрат Alce Nero 28% БИО 130 g
82,38zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-14
Jamar Томатная паста Jamar Томатная паста
Джамар 180 g
20,50zł/kg

price: 3,69 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

price: 3,20 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-05-21
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5