Вавельский Danusia классический шоколадный десерт с начинкой

Wawel
55Вавельский Danusia классический шоколадный десерт с начинкой
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Вавельский Danusia классический шоколадный десерт с начинкой Вавельский Danusia классический шоколадный десерт с начинкой
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

97,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102000142

5900102000142

price: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-05-30 NewCondition
czekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, czekolada 8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 3,8 %, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), mleko w proszku odtłuszczone, spirytus, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:2023 kJ / 484 kcal
tłuszcz:24 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:14 g
węglowodany:58 g
- w tym cukry:53 g
białko:5.1 g
sól:0.03 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Features:klasyczna deserowa
brand:Wawel
Legally regulated product name:Czekolada z nadzieniem (45 %) czekoladowo-orzechowym.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Wawel Шоколад Wawel Danusia Wawel Шоколад Wawel Danusia
    Coconut с кокосовой начинкой 38 g
    97,37zł/kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-03-30
    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Grześki Разделите Grześki Разделите
    - Какао шоколадный пластины без 6 26 g
    47,69zł/kg

    price: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2027-01-31
    Grześki вафельные в Grześki вафельные в
    шоколадной природного 36 g
    52,22zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    expiry date 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo
    Классические вафли Prince Polo 17 g
    96,47zł/kg

    price: 1,64 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-18
    Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
    арахиса вафли 180 g
    23,39zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
    сливки вафли 180 g
    23,72zł/kg

    price: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    ванильное молоко Wawel 300 g
    73,80zł/kg

    price: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5