La Bio Idea Passata с базиликом BIO

la BIO IDEA
52La Bio Idea Passata с базиликом BIO

SKŁADNIKI:
Przetarte pomidory*, bazylia (0,4%)
*certyfikowany składnik \n ekologiczny
  \n
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 \ng
Wartość energetyczna: 120 kJ / 29 kcal
Tłuszcz: 0,5 \ng
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9 g
Węglowodany: 4,8 g
w \ntym cukry: 4,1 g
Białko: 1,2 g
Sól: 0,1 g

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu  \n

La Bio Idea Passata с базиликом BIOLa Bio Idea Passata с базиликом BIO
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

19,87 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712153270903

8712153270903

price: 13,51 zł

13.51 PLN 2028-12-31 NewCondition

Przetarte pomidory*, bazylia (0,4%) 

 *certyfikowany składnik ekologiczny


SKŁADNIKI:
size=\"2\">Przetarte pomidory*, bazylia (0,4%)
*certyfikowany składnik
ekologiczny
 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g
Wartość energetyczna: 120 kJ / 29 kcal
Tłuszcz: 0,5
g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9 g
Węglowodany: 4,8 g
w
tym cukry: 4,1 g
Białko: 1,2 g
Sól: 0,1 g size=\"2\">


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu 


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Томатное пюре Passata BIO 680 g
    15,25zł/kg

    price: 10,37 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Томатное пюре Passata rustica BIO 680 g
    20,06zł/kg

    price: 13,64 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-30
    Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Alce Nero Соус Alce Nero Соус
    томатный Alce Nero Passata 3x200г БИО 600 g
    25,60zł/kg

    price: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-31
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    кожицы Метеллиана тертые без 690 g
    11,58zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-31
    Dawtona Dawtona томатное Dawtona Dawtona томатное
    пюре с травами польски 500 g
    11,28zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-06-26
    la BIO IDEA Пюре La Bio Idea la BIO IDEA Пюре La Bio Idea
    упаковке Tomato Passat в БИО картонной 500 g
    16,78zł/kg

    price: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-11
    la BIO IDEA Смесь la BIO IDEA Смесь
    фасоли La Bio Idea в БИО-рассоле 400 g
    18,20zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-26
    la BIO IDEA Масляные la BIO IDEA Масляные
    бобы La Bio Idea BIO 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-19
    la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
    красная фасоль БИО почек 400 g
    21,25zł/kg

    price: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-09-01
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    кожицы BIO Нарезанные помидоры без 400 g
    20,75zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-12-31
    la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
    нут БИО 400 g
    20,60zł/kg

    price: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-10-01
    la BIO IDEA Помидоры La la BIO IDEA Помидоры La
    Bio Idea пелати без кожицы BIO 400 g
    21,25zł/kg

    price: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Тортилья с спельтой Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    price: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5