Mlekovita Натуральный греческий йогурт 10%

Mlekovita
54Mlekovita Натуральный греческий йогурт 10%
Mlekovita Натуральный греческий йогурт 10%Mlekovita Натуральный греческий йогурт 10%
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

13,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350080

5900512350080

price: 5,37 zł

buy 12 szt. for 5.32 zł/szt
5.37 PLN 2026-11-07 NewCondition
mleko,śmietanka,żywe kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 479 kJ /
Wartość energetyczna 115 kcal
Tłuszcz 9,0 g
w tym kwasy nasycone 6,0 g
Węglowodany 5,0 g
w tym cukry 5,0 g
Białko 3,6 g
Sól 0,15 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
gęsty, kremowy
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Jogurt naturalny typ grecki.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparation and use:Doskonały do: sałatek, zup, sosów
Type of packaging:Kubek
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    йогурт 7,5% натуральный греческий 400 g
    19,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-29
    OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
    naturalny typ 400 g
    10,53zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-10-25
    OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
    naturalny typ 400 g
    14,48zł/kg

    price: 5,79 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2026-10-25
    OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
    jogurtowy napój 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2026-10-31
    Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
    bez laktozy 400 g
    14,68zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-19
    Maluta Балканский Maluta Балканский
    йогурт свет 340 g
    16,85zł/kg

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-21
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    2,8% натуральный густой йогурт 390 g
    17,38zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-27
    Bakoma Бакома Bakoma Бакома
    йогурт 7,5% натуральный греческий 180 g
    26,89zł/kg

    price: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-29
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5