Przysnacki
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-08

pojemność

cena za kilogram

63,77 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900073022020

5900073022020

price: 8,29 zł

8.29 PLN 2027-04-08 NewCondition
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), papryka w proszku, sól, cukier, naturalny aromat, cebula w proszku, ekstrakt z drożdży, drożdże w proszku, czosnek w proszku, barwnik: ekstrakt z papryki, kwas: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2246 kJ / 539 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany48 g
w tym cukry2,5 g
Błonnik4,5 g
Białko5,8 g
Sól1,4 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 4-5 porcji produktu. Porcja = 30 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
produkt bezglutenowy, bez oleju palmowego
brand:Przysnacki
About the brand:Przysnacki Dobre bo nasze Spróbuj też innych chipsów Przysnacki: Przysnacki Chipsy ser górski
Legally regulated product name:Chipsy o smaku paprykowym.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Return address:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
картофель с огорода 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Wiejskie картофель Wiejskie картофель
маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
60,38zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-02-23
Wiejskie Wiejskie Ziemniaczki Wiejskie Wiejskie Ziemniaczki
chipsy 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-02-03
Wiejskie Wiejskie Ziemniaczki Wiejskie Wiejskie Ziemniaczki
chipsy 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-14
Lorenz Картофельные Lorenz Картофельные
луком чипсы Lorenz Rural со сливками и 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-02-24
Przysnacki Przysnacki Chipsy Przysnacki Przysnacki Chipsy
o smaku 130 g
63,77zł/kg

price: 8,29 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-05-07
Przysnacki Przysnacki Chipsy ser Przysnacki Przysnacki Chipsy ser
expiry date 2027-04-09
Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
паприки чипсы в трубке 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5