Radix-бис экзотическое мюсли без глютена

Radix
41Radix-бис экзотическое мюсли без глютена
Doskonały dodatek do produktów mlecznych, napojów roślinnych, deserów.
Radix-бис экзотическое мюсли без глютенаRadix-бис экзотическое мюсли без глютена
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

23,28 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005697

5907569005697

price: 9,31 zł

9.31 PLN 2026-11-25 NewCondition
Radix Radix-бис Radix Radix-бис
глютена экзотическое мюсли без 400 g
25,85zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-16
REDUCED PRICE -10%
Radix Radix-бис Radix Radix-бис
глютена экзотическое мюсли без 400 g
23,28zł/kg

price: 9,31 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-25
Składniki: płatki owsiane bezglutenowe 50%, płatki jaglane, płatki z komosy ryżowej, daktyl kostka 3%, chia, sezam łuskany, jagody goji 3%, jabłko kostka 3%, rodzynki, papaja naturalna 3%.
Doskonały dodatek do produktów mlecznych, napojów roślinnych, deserów.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Szczytno Melvit-Szczytno Szczytno Melvit-Szczytno
    pełnoziarniste 400 g
    18,13zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-13
    Radix Radix-Бис Мюсли с Radix Radix-Бис Мюсли с
    expiry date 2027-01-29
    REDUCED PRICE -10%
    Radix Radix-Bis Фруктовые Radix Radix-Bis Фруктовые
    мюсли без глютена 400 g
    23,28zł/kg

    price: 9,31 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-12-31
    Radix Radix-Бис овсяной Radix Radix-Бис овсяной
    глютена каши без глютена без 400 g
    24,98zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-11
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Radix Radix-Бис мюсли Radix Radix-Бис мюсли
    хрустящие малина-ежевика 350 g
    24,89zł/kg

    price: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-12
    Sante Sante Sante Sante
    фруктами традиционные мюсли с 350 g
    21,14zł/kg

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-08
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5