Паровые Нут

Bonduelle
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Паровые Нут
42Паровые Нут
pyszne chrupiące wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: Cieciorka ma wysoką zawartość kwasu foliowego. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Паровые НутПаровые Нут
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

expiry date:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

18,05 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681003949

3083681003949

price: 7,67 zł

buy 12 szt. for 7.55 zł/szt
7.67 PLN 2028-11-30 NewCondition
groszek cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna500 kJ / 119 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15,0 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik7,7 g
Białko6,0 g
Sól0,60 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Features:chrupka i pożywna*, źródło białka 6 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 425 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:11Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle сократить Bonduelle сократить
зеленые бобы 425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle красная Bonduelle красная
кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Rolnik нарезанные Rolnik нарезанные
соку помидоры в собственном 425 g
9,39zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
Rolnik Rolnik
консервированные горох 400 g
8,88zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-03-30
la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
нут БИО 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
Bio Europa Bio Europe Нут в Bio Europa Bio Europe Нут в
рассоле в баночке BIO 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
Metelliana Метеллы Нут Metelliana Метеллы Нут
в рассоле 400 g
13,80zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
expiry date 2027-12-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle
консервированный горошек 212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукуруза Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
expiry date
2027-10-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5