Wedel

Mieszanka Wedlowska to bogactwo i różnorodność smaków, którym trudno się oprzeć! W każdej paczce czekają na Ciebie niezwykłe cukierki oblane wedlowską czekoladą deserową: Pierrot – z kawałkami orzechów, Bajeczny – orzechowy z wafelkami, Kokosek – kokosowy, Toffik – o smaku toffi, Mocca – kawowy. Sięgając po wersję kilogramową możesz mieć pewność, że przyjemności wystarczy Ci na długo.

masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-13

pojemność

cena za kilogram

46,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588400044

5901588400044

price: 46,24 zł

46.24 PLN 2027-01-13 NewCondition

Cukier, Tłuszcze roślinne (palmowe), Czekolada deserowa 19% (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyna sojowa i E 476, Aromat), Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Miazga z orzeszków arachidowych, Listki waflowe (Mąka pszenna, Mąka żytnia, Olej słonecznikowy, Jaja w proszku, Maltodekstryna, Substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu, Emulgator: lecytyna sojowa, Sól), Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Orzeszki arachidowe (kawałki), Płatki karmelowe (Cukier, Syrop glukozowy), Karmelizowane ziarno kakaowe (Ziarno kakaowe, Cukier), Pasta kawowa (Kawa, Tłuszcz roślinny rzepakowy, Emulgator: lecytyna sojowa), Chrupki zbożowe (Mąka pszenna, Cukier, Słód pszenny, Substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, Emulgator: lecytyna słonecznikowa, Sól, Aromat), Miazga kakaowa, Aromaty, Emulgator (lecytyna sojowa), Tłuszcz kakaowy, Barwnik (ekstrakt z papryki), Tłuszcz mleczny, Sól. Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 47%. Może zawierać orzechy.


Mieszanka Wedlowska to bogactwo i różnorodność smaków, którym trudno się oprzeć! W każdej paczce czekają na Ciebie niezwykłe cukierki oblane wedlowską czekoladą deserową: Pierrot – z kawałkami orzechów, Bajeczny – orzechowy z wafelkami, Kokosek – kokosowy, Toffik – o smaku toffi, Mocca – kawowy. Sięgając po wersję kilogramową możesz mieć pewność, że przyjemności wystarczy Ci na długo.


Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
конфеты в шоколаде 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-25
Wawel Вавельские Wawel Вавельские
шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
из кокоса Вавель 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Wawel Белый замок Wawel Белый замок
expiry date 2027-02-28
Рошен ириски Рошен ириски
заполнены молоком 1 kg

price: 27,58 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-15
Wawel Вавельский Wawel Вавельский
Кукушка ручной работы 1 kg

price: 30,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Wolność Свобода Wolność Свобода
молочной помадки 1 kg

price: 20,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-05-12
Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
соленая карамель 1 kg

price: 39,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-30
Wedel шоколад Ирис Wedel шоколад Ирис
expiry date 2027-01-14
Wedel халва Wedel халва
Королевский Ваниль 50 g
64,40zł/kg

price: 3,22 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-02-06
Wedel Королевский Wedel Королевский
халва с лесными орехами 50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-01-30
Wedel Bomboniera баррель Wedel Bomboniera баррель
200г потепление удовольствие 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-02-06
Wedel халва Wedel халва
королевские сладости 50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-01-22
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5