Products

 
7622202295584 7622202295584 Milka
REDUCED PRICE -10%
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 330 g
48,15zł/kg

price: 15,89 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-24
5900197034527 5900197034527 Bakoma
Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

price: 6,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-29
5900197034510 5900197034510 Bakoma
Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

price: 6,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-25
5901588400280 5901588400280 Wedel
Wedel E. Wedel Ванильный Wedel E. Wedel Ванильный
зефир в темном шоколаде 340 g
57,03zł/kg

price: 19,39 zł

PLN
1
44
Wedel E. Wedel Ванильный
4 5
4.5 12 Wedel E. Wedel Ванильный
expiry date 2027-04-20
7622202295539 7622202295539 Milka
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 330 g
52,97zł/kg

price: 17,48 zł

PLN
1
4
Milka Milka Alpejskie Mleczko
5 5
5 1 Milka Milka Alpejskie Mleczko
expiry date 2026-11-23
7622202295515 7622202295515 Milka
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 350 g
52,46zł/kg

price: 18,36 zł

PLN
1
4
Milka Milka Alpejskie Mleczko
5 5
5 2 Milka Milka Alpejskie Mleczko
expiry date 2027-02-19
7622202295607 7622202295607 Milka
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
o Pianka 350 g
49,94zł/kg

price: 17,48 zł

PLN
1
6
Milka Milka Alpejskie Mleczko
5 5
5 1 Milka Milka Alpejskie Mleczko
expiry date 2027-01-15
5901588400303 5901588400303 Wedel
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
cytrynowe 340 g
57,29zł/kg

price: 19,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-06
5901588401034 5901588401034 Wedel
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
kokosowe 340 g
57,29zł/kg

price: 19,48 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-01-28
5900102024667 5900102024667 Wawel
Wawel Королевское Wawel Королевское
ванильное молоко Wawel 300 g
73,80zł/kg

price: 22,14 zł

PLN
1
4
Wawel Королевское
5 5
5 5 Wawel Королевское
expiry date 2027-01-30
5900102024865 5900102024865 Wawel
Wawel Королевское Wawel Королевское
сливочное молоко Wawel 300 g
73,83zł/kg

price: 22,15 zł

PLN
1
4
Wawel Королевское
5 5
5 1 Wawel Королевское
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5