тертая свекла

Rolnik
55
Ok.тертая свекла
55тертая свекла
тертая свеклатертая свекла
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

14,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000144

5900919000144

price: 4,99 zł

buy 6 szt. for 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-02-20 NewCondition
buraki ćwikłowe (94 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna191 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry7,3 g
Białko1,7 g
Sól0,41 g

Rolnik
Legally regulated product name:Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 370 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:13:55Ok.



Rolnik Фермер свеклы Rolnik Фермер свеклы
целое 350 g
16,80zł/kg

price: 5,88 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-04-15
Campomar Черные оливки Campomar Черные оливки
Campomar Nature с БИО косточкой 350 g
45,69zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-03
Campomar природа Campomar природа
косточек био зеленые оливки без 350 g
36,14zł/kg

price: 12,65 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-02
Bio Europa Bio Europe Нут в Bio Europa Bio Europe Нут в
рассоле в баночке BIO 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Alce Nero Alce Nero Зеленые Alce Nero Alce Nero Зеленые
косточкой в БИО маринаде оливки Bella Di Cerignola с 350 g
70,40zł/kg

price: 24,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
Bio Planet Фасоль Bio Planet Bio Planet Фасоль Bio Planet
в рассоле BIO 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Campomar Campomar Nature
нарезанный в БИО рассоле Зеленый перец халапеньо, 350 g
34,83zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-15
Rolnik Премиум Rolnik Премиум
жареные свеклы 540 g
12,19zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Rolnik Фермер Премиум Rolnik Фермер Премиум
Свекла , жареные с луком 540 g
12,20zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-01
Rolnik свекла чипы Rolnik свекла чипы
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-28
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5