Мелвит Цельнозерновая ржаная мука

Melvit
32Мелвит Цельнозерновая ржаная мука

Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .

Мелвит Цельнозерновая ржаная мукаМелвит Цельнозерновая ржаная мука
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

7,19 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827020748

5906827020748

price: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-12-22 NewCondition

Mąka z żyta krzyca, typ 1450 


Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьский мучной муки 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
    Mills Роскошный колосок 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-02-28
    Kupiec картофельной Kupiec картофельной
    expiry date 2029-10-30
    Bio Planet пшеничная Bio Planet пшеничная
    экологически чистого сельского хозяйства мука типа муки 2000, продукт 1 kg

    price: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-05-27
    Bio Planet ржаной муки Bio Planet ржаной муки
    экологически чистого сельского хозяйства типа муки 2000, продукт 1 kg

    price: 9,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-28
    Melvit рисовая мука Melvit рисовая мука
    без глютена 1 kg
    11,00zł/kg

    price: 11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-15
    Bio Planet Мука из Bio Planet Мука из
    полбы Bio Planet типа 700 BIO 1 kg

    price: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-18
    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
    Гиганты 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit горох , Melvit горох ,
    половина 400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
    манная 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа жареные 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Melvit ржаной муки Melvit ржаной муки
    хлеба для выпечки домашнего 1 kg

    price: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5