камамбер сыр с кайенским перцем

President
камамбер сыр с кайенским перцемкамамбер сыр с кайенским перцем
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-05

pojemność

cena za kilogram

65,08 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906207570078

5906207570078

price: 7,81 zł

7.81 PLN 2026-11-05 NewCondition
President камамбер сыр President камамбер сыр
с кайенским перцем 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
mleko pasteryzowane, sól, papryka chili, papryka czerwona, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji mlekowej, Penicillium candidum
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1476 kJ / 357 kcal
Tłuszcz32 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone20 g
Węglowodany<0,5 g
W tym cukry<0,5 g
Białko17 g
Sól1,7 g

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Président
Legally regulated product name:Ser Camembert z papryką chili, pełnotłusty.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
естественно 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-19
President Камамбер President Камамбер
прованскими травами 120 g
60,58zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-28
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
зеленый перец 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-26
Mlekovita Mlekovita La Polle Mlekovita Mlekovita La Polle
Camembert Classic голубой сыр 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-07
Turek Турецкий Turek Турецкий
камамбер с перцем 120 g
66,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-16
Turek Турек Камамбер Turek Турек Камамбер
натуральный 120 g
65,67zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-17
Turek Mleczarnia Turek Camembert Turek Mleczarnia Turek Camembert
120 g
55,83zł/kg

price: 6,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-14
President сыр бри President сыр бри
естественно 125 g
58,64zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-03
President сыр бри с President сыр бри с
грецкими орехами 125 g
60,24zł/kg

price: 7,53 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-26
President сыр бри с President сыр бри с
зелеными оливками 125 g
58,32zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
President творожный President творожный
крем 1 kg

price: 15,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-30
President Президент President Президент
греческий сыр фета 150 g
99,00zł/kg

price: 14,85 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-01-27
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5