Dobry wybór
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

41,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241723616

5902241723616

price: 5,79 zł

5.79 PLN 2027-02-19 NewCondition
Ziemniaki (61 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (32 %), cukier, cebula w proszku (1 %), sól, czosnek w proszku, aromat, barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 2217 kJ / 532 kcal Tłuszcz 33 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,5 g Węglowodany 51 g w tym cukry 2,8 g Błonnik 4,4 g Białko 5,5 g Sól 0,93 g Produkt zawiera: Produkt może zawierać: Mleko
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
solone 140 g
40,29zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-01-28
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
expiry date
2027-02-11
Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
паприки чипсы в трубке 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-19
Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
трубке лук картофельных чипсов в 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-05-14
Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
картофель с огорода 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Wiejskie картофель Wiejskie картофель
маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
60,38zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-02-23
Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
жарки Кросс закуска закуски для 400 g
14,15zł/kg

price: 5,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-29
Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
- БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-31
Dobry wybór Хороший Dobry wybór Хороший
выбор соленого арахиса 100 g
26,40zł/kg

price: 2,64 zł

PLN
1
32
expiry date
2027-07-31
Dobry wybór DJ Snack Orzeszki Dobry wybór DJ Snack Orzeszki
ziemne smażone 100 g
28,40zł/kg

price: 2,84 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-07-31
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
olejowy do zniczy 1 szt.

price: 5,85 zł

PLN
1
24
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
parafinowy 1 szt.

price: 3,60 zł

PLN
1
24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5