masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-03

pojemność

cena za kilogram

70,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5998711723163

5998711723163

price: 8,81 zł

buy 12 szt. for 8.68 zł/szt
8.81 PLN 2026-12-03 NewCondition
Arla Arla Apetina Arla Arla Apetina
сливочного сыра Индия 125 g
39,92zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-01
Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
крем thermized 125 g
87,92zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сыр Обалденный с зеленью 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome
с зеленым луком 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
serek 125 g
35,60zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-01
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5