Млековита Сыр Обалденный с зеленью

Mlekovita
53Млековита Сыр Обалденный с зеленью
Млековита Сыр Обалденный с зеленьюМлековита Сыр Обалденный с зеленью
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-04

pojemność

cena za kilogram

36,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512983967

5900512983967

price: 4,54 zł

4.54 PLN 2026-11-04 NewCondition
ser twarogowy śmietankowy,białka mleka,mieszanka przypraw i ziół (przyprawy i warzywa 0,49%: papryka czerwona, cebula, pieprz czerwony, czosnek; zioła 0,21%: bazylia, cząber, majeranek),sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 961 kJ/ 232 kcal
Tłuszcz 21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
Węglowodany 4,1 g
w tym cukry 3,6 g
Białko 6,7 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Serek śmietankowy z ziołami. Produkt termizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Arla Arla Apetina Arla Arla Apetina
    сливочного сыра Индия 125 g
    39,92zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-01
    Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
    крем thermized 125 g
    87,92zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-11-12
    Philadelphia Serek śmietankowy Philadelphia Serek śmietankowy
    125 g
    70,48zł/kg

    price: 8,81 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2026-12-03
    Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome
    с зеленым луком 125 g
    36,32zł/kg

    price: 4,54 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-11-04
    Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
    serek 125 g
    35,60zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-01
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный плавленый сыр 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-22
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный сыр с травами 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-07
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный йогурт сыр 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-07
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5