Mlekovita Cheese Awesome с зеленым луком

Mlekovita
55
Ok.Mlekovita Cheese Awesome с зеленым луком
53Mlekovita Cheese Awesome с зеленым луком
Mlekovita Cheese Awesome с зеленым лукомMlekovita Cheese Awesome с зеленым луком
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-04

pojemność

cena za kilogram

36,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512983974

5900512983974

price: 4,54 zł

4.54 PLN 2026-11-04 NewCondition
ser twarogowy śmietankowy,białka mleka,mieszanka szczypiorkowa (szczypiorek 0,3%, cebula, laktoza (z mleka), naturalny aromat cebulowy, czosnek),sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 961 kJ/ 232 kcal
Tłuszcz 21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
Węglowodany 4,1 g
w tym cukry 3,6 g
Białko 6,7 g
Sól 0,68 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Serek śmietankowy ze szczypiorkiem. Produkt termizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-06-18 17:33:19Ok.



Arla Arla Apetina Arla Arla Apetina
сливочного сыра Индия 125 g
39,92zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-01
Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
крем thermized 125 g
87,92zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Philadelphia Serek śmietankowy Philadelphia Serek śmietankowy
125 g
70,48zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
18
expiry date
2026-12-03
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сыр Обалденный с зеленью 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
serek 125 g
35,60zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-01
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5