Arla Apetina сливочного сыра Индия

Arla Jesteś zabiegany? Spróbuj serka Apetina, z którym smacznie i szybko przygotujesz coś naprawdę dobrego.
Arla Apetina сливочного сыра ИндияArla Apetina сливочного сыра Индия
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

39,92 zł / kg

kraj

Country of origin

Dania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5711953006333

5711953006333

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-02-01 NewCondition
maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), odtłuszczone mleko, papaja 4%, cukier, sól, nasiona czarnuszki 0,6%, czerwone curry 0,6%, chili w proszku 0,1%, kurkuma 0,04%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii kwasu mlekowego
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 864 kJ/208 kcal
Tłuszcz 16,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 10,0 g
Węglowodany 8,5 g
w tym cukry 7,7 g
Białko 7,0 g
Sól 1,1 g

Mleko : Zawiera
Jesteś zabiegany? Spróbuj serka Apetina, z którym smacznie i szybko przygotujesz coś naprawdę dobrego.
Features:tylko naturalne składniki, niezrównane w potrawach na gorąco, doskonały do gotowania i pieczenia
brand:Arla Apetina
Legally regulated product name:Serek kremowy z papają i curry.
Storage:Przechowywać w temperaturze: +2 - +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu dwóch tygodni.
Type of packaging:Cup/Tub/Bowl
Country of origin:Dania
Producer's address:Arla Foods SA ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo
Return address:pl:Arla Foods SA pl:ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo
Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
крем thermized 125 g
87,92zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Philadelphia Serek śmietankowy Philadelphia Serek śmietankowy
125 g
70,48zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
18
expiry date
2026-12-03
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сыр Обалденный с зеленью 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome
с зеленым луком 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
serek 125 g
35,60zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-01
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Arla Апетина с чили Arla Апетина с чили
фета белого сыра в рассоле 70 g
85,57zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-16
Arla Апетина с Arla Апетина с
чесноком фета белого сыра в рассоле зелеными оливками и 70 g
85,57zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-22
Arla Лурпак Премиум Arla Лурпак Премиум
Классик Микс 200 g
40,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-17
Arla Апетина белый Arla Апетина белый
сыра с помидорами в маринаде нефти средиземноморского типа 100 g
59,90zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5