Апетина с чили фета белого сыра в рассоле

Arla Ser typu śródziemnomorskiego w kostkach w zalewie ziołowo-olejowej z kawałkami papryki i chili. Papryka i chili nadają mu pikantny charakter. Idealny składnik sałatki, która tak przygotowana nie wymaga przyprawienia. Produkt jest też gotową przekąską.
Апетина с чили фета белого сыра в рассолеАпетина с чили фета белого сыра в рассоле
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-16

pojemność

cena za kilogram

85,57 zł / kg

kraj

Country of origin

Dania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5760466867634

5760466867634

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-04-16 NewCondition
ser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa (olej rzepakowy, papryka chili 7%, ocet winny, sól morska, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: kwas benzoesowy, woda, chili w proszku 0,5%)
Wartości odżywcze (%)w 100 g odsączonego produktu:
Wartość energetyczna 1277 kJ
Wartość energetyczna 309 kcal
Tłuszcz 27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12 g
Węglowodany 0,6 g
w tym cukry 0,5 g
Białko 15 g
Sól 2,9 g

Mleko : Zawiera
Ser typu śródziemnomorskiego w kostkach w zalewie ziołowo-olejowej z kawałkami papryki i chili. Papryka i chili nadają mu pikantny charakter. Idealny składnik sałatki, która tak przygotowana nie wymaga przyprawienia. Produkt jest też gotową przekąską.
brand:Arla Apetina
Legally regulated product name:Ser biały typu śródziemnomorskiego w zalewie olejowej z chili.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze: +2 - +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu tygodnia.
Type of packaging:Not specified
Country of origin:Dania
Producer's address:Arla Foods SA ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo
Return address:
Arla Апетина с Arla Апетина с
чесноком фета белого сыра в рассоле зелеными оливками и 70 g
85,57zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-22
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Piątnica творожные Piątnica творожные
сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

price: 22,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-01
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Arla Лурпак Премиум Arla Лурпак Премиум
Классик Микс 200 g
40,00zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-17
Arla Апетина белый Arla Апетина белый
сыра с помидорами в маринаде нефти средиземноморского типа 100 g
59,90zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-07
Arla Arla Apetina Arla Arla Apetina
сливочного сыра Индия 125 g
39,92zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5