Mlekovita Wypasiony to śmietankowy serek z ostrzejszym dodatkiem chrzanu - produkt idealny nie tylko na kanapki. Dzięki kremowej konsystencji jest idealny na każdą okazję: pyszne śniadanie, szybką przekąskę, smaczny podwieczorek czy kolację.
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

35,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512985138

5900512985138

price: 4,45 zł

4.45 PLN 2026-11-01 NewCondition
ser twarogowy śmietankowy, chrzan (8%), białka mleka, sól.
w 100 g Wart. energetyczna: 899 kJ / 217 kcal Tłuszcz: 19 g - w tym kw. tł. nasycone: 13 g Węglowodany: 4,8 g - w tym cukry: 3,7 g Białko: 6,7 g Sól: 0,71 g
Mleko : Zawiera
Wypasiony to śmietankowy serek z ostrzejszym dodatkiem chrzanu - produkt idealny nie tylko na kanapki. Dzięki kremowej konsystencji jest idealny na każdą okazję: pyszne śniadanie, szybką przekąskę, smaczny podwieczorek czy kolację.
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Serek śmietankowy z chrzanem. Produkt termizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny.
Type of packaging:Opakowanie plastikowe
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska Zakład w Kaliszu
Return address:
Arla Arla Apetina Arla Arla Apetina
сливочного сыра Индия 125 g
39,92zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-01
Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
крем thermized 125 g
87,92zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Philadelphia Serek śmietankowy Philadelphia Serek śmietankowy
125 g
70,48zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
18
expiry date
2026-12-03
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сыр Обалденный с зеленью 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome Mlekovita Mlekovita Cheese Awesome
с зеленым луком 125 g
36,32zł/kg

price: 4,54 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-04
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5