Piątnica
51
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

24,99 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000904

5900531000904

price: 24,99 zł

24.99 PLN 2026-11-03 NewCondition

Serek śmietankowy (mleko pasteryzowane i śmietana), sól, białka mleka.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный плавленый сыр 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-22
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный сыр с травами 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-07
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный йогурт сыр 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-07
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный сыр с хреном 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-12-12
    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    луком сливочный сыр с луком и 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-26
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    широколиственных чесноком сливочный сыр из 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-26
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    зеленью сливочный сыр с огурцом и 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-05
    Piątnica Пятница Piątnica Пятница
    творог 200 g
    21,95zł/kg

    price: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-10-13
    Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
    зеленым луком 150 g
    24,93zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-12
    REDUCED PRICE -10%
    Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
    свет 150 g
    22,13zł/kg

    price: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-07
    Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
    супов 18% 200 ml
    19,30zł/l

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
    полужирный 4% жирности 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-10-18
    Piątnica творожные Piątnica творожные
    сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

    price: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5