Radix-Бис Овсяная

Radix
Radix-Бис ОвсянаяRadix-Бис Овсяная
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

9,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000555

5907569000555

price: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-03-31 NewCondition

płatki owsiane


Radix Radix-Bis хлопья 5 Radix Radix-Bis хлопья 5
expiry date 2027-03-17
Radix Хлопья Radix Bis Rye Radix Хлопья Radix Bis Rye
450 g
8,87zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
Merchant быстрого приготовления 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 300 g
17,37zł/kg

price: 5,21 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-10
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Горная овсянка 300 g
18,57zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-11
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 600 g
13,32zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-12-10
Szczytno szytno Szczytno szytno
мгновенные Хлопья овсяные 400 g
12,23zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-21
Radix Radix-Бис овсяная Radix Radix-Бис овсяная
каша клейковина 400 g
24,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-16
Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Radix Тростниковый Radix Тростниковый
сахар Radix-Bis Demerara 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
без глютена 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-17
Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
спельта 500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-25
Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
крупа 400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
кукуруза без глютена 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5