Вавельский молочный шоколад

Wawel
51Вавельский молочный шоколад
Вавельский молочный шоколадВавельский молочный шоколад
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

101,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025480

5900102025480

price: 9,11 zł

9.11 PLN 2027-01-31 NewCondition
cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (shea), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny, Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne, Masa kakaowa minimum 30 %, masa mleczna minimum 18 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna:2321 kJ/ 557 kcal
tłuszcz:35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:21 g
węglowodany:53 g
w tym cukry:52 g
białko:6,4 g
sól:0,16 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 5 porcji x 18 g (3 kostki).

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Wawel
Legally regulated product name:Czekolada mleczna.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Goplana горького Goplana горького
    шоколада 90 g
    62,78zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-02-28
    Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
    горько-сладкого шоколада 90 g
    79,89zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Milka Милка молочный Milka Милка молочный
    молока в середине ячеистого Bubbly шоколад с альпийского 90 g
    75,33zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-02
    Wedel Классический Wedel Классический
    молочный шоколад Wedel 90 g
    75,11zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2027-10-23
    Wedel Классический Wedel Классический
    темный шоколад Wedel 64% 90 g
    104,22zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-19
    Wawel Шоколад Wawel Wawel Шоколад Wawel
    темный 64% какао 90 g
    95,44zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-01-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    шоколад с начинкой из мяты 90 g
    81,78zł/kg

    price: 7,36 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-26
    Wawel Wawel Krówka Wawel Wawel Krówka
    начинкой Молочный шоколад с 90 g
    79,67zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-03-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5