творожные сырники землю, чтобы 1кг

Piątnica
творожные сырники землю, чтобы 1кгтворожные сырники землю, чтобы 1кг
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

22,19 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004056

5900531004056

price: 22,19 zł

22.19 PLN 2027-01-01 NewCondition
serek śmietankowy, twaróg
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna846 kJ/ 204 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12 g
Węglowodany2,6 g
w tym cukry2,6 g
Białko8,0 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
18 % tłuszczu, nie wymaga dodatku masła
brand:Piątnica
Legally regulated product name:Twaróg sernikowy mielony. Produkt termizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C.
Recipes:Przepis na sernik Składniki: 1 kg twarogu sernikowego 7 jaj 1 szklanka cukru pudru 1 łyżka kaszy manny 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 cukier waniliowy 160 g herbatników 100 g roztopionego masła Sposób przygotowania: Tortownicę o średnicy 24 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Herbatniki rozdrobnić w malakserze. Następnie dodać rozpuszczone masło i dobrze wymieszać. Wyłożyć masę na spód tortownicy i wyrównać. Piec w temperaturze 180°C około 8-10 minut do uzyskania złotego koloru. Żółtka utrzeć z cukrem na puszystą masę, połączyć z twarogiem sernikowym. Do masy dodać mąkę ziemniaczaną, kaszę mannę i cukier waniliowy. Białka ubić z łyżką cukru pudru na puszystą masę, wymieszać na ubitą masę z masą sernikową. Przełożyć na upieczony spód z herbatników. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec około 70 minut w temperaturze 180 °C.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
Mlekovita Творожный Mlekovita Творожный
чизкейк Mlekovita Hanusia 1 kg

price: 18,30 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-04
President творожный President творожный
крем 1 kg

price: 15,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-30
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
польском столе 18% творожный сырный на 1 kg

price: 21,75 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-22
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Piątnica Пятница Piątnica Пятница
творог 200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
зеленым луком 150 g
24,93zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
свет 150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica " С уважением Piątnica " С уважением
сливочный сыр Вкус " естественное 135 g
32,96zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Piątnica " С уважением Piątnica " С уважением
луком Вкус " сливочный сыр с 135 g
32,96zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5