консервированная кукуруза

Rolnik Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
консервированная кукурузаконсервированная кукуруза
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2029-09-16

pojemność

cena za kilogram

13,15 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000298

5900919000298

price: 4,47 zł

buy 6 szt. for 4.40 zł/szt
4.47 PLN 2029-09-16 NewCondition
ziarno kukurydzy (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna289 kJ
Wartość energetyczna69 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,5 g
Białko3,2 g
Sól0,30 g

Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
Features:bez GMO, 285 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! zawierającej naturalnie występujące cukry
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa pakowana próżniowo. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 425 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Bio Europa Био Европа Bio Europa Био Европа
маринованная в банке BIO зеленая фасоль 340 g
21,32zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-12-31
Bio Europa морковь Bio Bio Europa морковь Bio
Europe маринованные в банке 340 g
23,50zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Hektor Hector тертой Hektor Hector тертой
свеклой Luncheon 340 g
11,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Био Планет Bio Planet Био Планет
яблоком БИО Краснокочанная капуста с 340 g
21,82zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-13
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5