перец , консервированные

Rolnik
55
Bardzo lubię tą paprykę.перец , консервированные
55
polecamперец , консервированные
511перец , консервированные
перец , консервированныеперец , консервированные
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-06

pojemność

cena za kilogram

14,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000151

5900919000151

price: 9,72 zł

9.72 PLN 2028-08-06 NewCondition
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna165 kJ
Wartość energetyczna39 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry7,3 g
Białko0,8 g
Sól0,72 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 720 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Mariola , 2022-10-03 19:46:55Bardzo lubię tą paprykę.
  • 2020-11-14 02:55:55polecam



Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
квашеной капусты BIO Charsznickie Pola Natury Салат из 650 g
19,09zł/kg

price: 12,41 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
обжаренная с БИО грибами Чаршницкая капуста, 650 g
18,45zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-11-15
Rolnik пепперони Rolnik пепперони
маринованный перец 720 ml
16,03zł/l

price: 11,54 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-12-31
Provitus маринованный Provitus маринованный
красный перец 600 г 600 g
17,38zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Campomar Campomar Nature
нарезанный в БИО рассоле Зеленый перец халапеньо, 350 g
34,83zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-15
Hektor Гектор Hektor Гектор
консервированный перец 900 ml
11,49zł/l

price: 10,34 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-10-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Rolnik побеги бамбука Rolnik побеги бамбука
310 g
34,77zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5