Сельский свежее молоко 3,2% жирности

Piątnica
55
Bez zarzutu Сельский свежее молоко 3,2% жирности
410Сельский свежее молоко 3,2% жирности
Mleko Wiejskie z Piątnicy jest poddawane procesowi mikrofiltracji i pasteryzacji w temperaturze 74°C. Dzięki temu zachowuje większość cennych składników odżywczych, w tym witaminy oraz niezdenaturowane białka serwatkowe.
Сельский свежее молоко 3,2% жирностиСельский свежее молоко 3,2% жирности
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2026-10-18

pojemność

cena za litr

6,52 zł / l

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901939000794

5901939000794

price: 6,52 zł

6.52 PLN 2026-10-18 NewCondition
Zawartość tłuszczu: 3,2%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml:
Wartość energetyczna 251 kJ /60 kcal
Tłuszcz 3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,5 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,1 g
Sól 0,10 g
Wapń121 mg / 15% RWS*
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko Wiejskie z Piątnicy jest poddawane procesowi mikrofiltracji i pasteryzacji w temperaturze 74°C. Dzięki temu zachowuje większość cennych składników odżywczych, w tym witaminy oraz niezdenaturowane białka serwatkowe.
Features:butelka chroniąca przed światłem, gotowe od razu do picia, świeże przez 5 dni od otwarcia, wymaga ciągłego chłodzenia, wyprodukowano bez stosowania GMO
brand:Piątnica
About the brand:Jesteśmy polską spółdzielnią mleczarską, której właścicielami są rolnicy prowadzący gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Nasze serki, śmietany i twarogi towarzyszą polskim rodzinom już od blisko 25 lat.
Legally regulated product name:Mleko pasteryzowane, mikrofiltrowane, świeże.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:28:45Bez zarzutu



Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
с пятнами 3,2% 1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-10-24
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
жирности, пастеризованное свежее польское Mlekovita, 3,2% 1 litr

price: 6,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
REDUCED PRICE -25%
Piątnica Piatnica Piątnica Piatnica
органическое молоко 1 litr

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-07
Piątnica Piątnica Mleko do kawy Piątnica Piątnica Mleko do kawy
500 ml
8,94zł/l

price: 4,47 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-26
Piątnica Пятница Piątnica Пятница
творог 200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
зеленым луком 150 g
24,93zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
свет 150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5