УВТ-молоко 3,8 % жирности младший

Łaciate
55
Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.УВТ-молоко 3,8 % жирности младший
55
świetne mleko nie tylko dla maluchówУВТ-молоко 3,8 % жирности младший
55
Mój synuś bardzo polubił to mleko.УВТ-молоко 3,8 % жирности младший
413УВТ-молоко 3,8 % жирности младший
УВТ-молоко 3,8 % жирности младшийУВТ-молоко 3,8 % жирности младший
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-09-06

pojemność

cena za litr

5,05 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820012519

5900820012519

price: 5,05 zł

5.05 PLN 2027-09-06 NewCondition
Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
жирности младший 1 litr
5,00zł/l

price: 5 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-05
zawartość tłuszczu 3,8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna275 kJ/66 kcal
tłuszcz w tym 3,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone2,3 g
węglowodany w tym 4,7 g
- cukry4,7 g
białko3,2 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
brand:Łaciate
About the brand:Łaciate - mleko pełne
Legally regulated product name:Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,8 %.
Other information:
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Damian Kaleta ?. , 2024-03-06 22:54:05Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.
  • cyryl , 2015-09-14 13:58:42świetne mleko nie tylko dla maluchów
  • AnnaK , 2014-02-21 09:58:50Mój synuś bardzo polubił to mleko.



Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,5% 1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
молоко 2% UHT 1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Zambrowski УВТ-молоко Zambrowski УВТ-молоко
1,5% 1 litr

price: 4,20 zł

PLN
1
48
expiry date 2027-02-12
Łowicz Łowicz Lowicz Łowicz Łowicz Lowicz
молоко 3,2% Ультрапастеризованное 1 litr

price: 4,32 zł

PLN
1
207
expiry date 2027-03-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-14
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
с пятнами 3,2% 1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-10-24
Łaciate Пинто Łaciate Пинто
кокосовых ананас питьевой йогурт лактозы 250 ml
13,76zł/l

price: 3,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-26
Łaciate УВТ Łaciate УВТ
молоко шоколадное пятнистое 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5