Fiesta
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-04

pojemność

cena za kilogram

44,92 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999156699

5905999156699

price: 5,39 zł

5.39 PLN 2027-05-04 NewCondition
Ziemniaki, olej słonecznikowy, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, cebula w proszku (0,9%), sól, aromat, regulatory kwasowości: fosforany wapnia, kwas cytrynowy, maltodekstryna, ser w proszku (z mleka), barwnik: kurkumina. Produkt może zawierać zboża zawierające gluten.
Fiesta Fiesta Chipsy o smaku Fiesta Fiesta Chipsy o smaku
paprykowym 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-04-09
Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
паприки чипсы в трубке 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-19
Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
трубке лук картофельных чипсов в 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-05-14
Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
картофель с огорода 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Wiejskie картофель Wiejskie картофель
маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
60,38zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-02-23
Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
жарки Кросс закуска закуски для 400 g
14,15zł/kg

price: 5,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-29
Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
- БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-31
Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
чипсы Bio Planet BIO с сахаром 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-31
Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy
w 50 g
39,80zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-28
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-07-15
Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany
150 g
17,27zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-06
Fiesta Fiesta Rogal croissant Fiesta Fiesta Rogal croissant
orzechowy 60 g
35,33zł/kg

price: 2,12 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-01-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5