Łaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности

Łaciata
55
karton nienaruszony, znakomita śmietankaŁaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности
55
SuperŁaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности
55
Wydajna i idealna do kawusi.Łaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности
410Łaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности
Łaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирностиŁaciata сливки кофе ультрапастеризованные 12% жирности
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2026-12-21

pojemność

cena za litr

15,98 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000431

5900820000431

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-12-21 NewCondition
REDUCED PRICE -10%
Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
14,38zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
8
expiry date 2026-11-20
śmietanka, stabilizatory: E339, E407, zawartość tłuszczu 12 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna566 kJ/ 137 kcal
tłuszcz w tym12 g
- kwasy tłuszczowe nasycone8,0 g
węglowodany w tym4,2 g
- cukry4,2 g
białko3,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do zup, sosów, sałatek oraz do kawy, polskie z natury, + dodaj do ulubionych, udaje się na pewno, nie warzy się, długi termin
brand:Łaciata
Legally regulated product name:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 12 %.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparation and use:Zakrętka połączona z opakowaniem. 1. Odkręć 2. Podnieś 3. Zamknij 4. Żeby ponownie otworzyć, jeszcze raz odkręć i podnieś. Wstrząsnąć przed otwarciem
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Iwona , 2023-01-31 19:24:37karton nienaruszony, znakomita śmietanka
  • Leszek , 2021-11-17 16:13:13Super
  • Jagoda , 2016-07-12 15:17:46Wydajna i idealna do kawusi.



Łaciata Крем aciata для Łaciata Крем aciata для
десертов UHT 30% жирности 500 ml
21,32zł/l

price: 10,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-07
Łaciata Aciata суп-крем Łaciata Aciata суп-крем
жирности ультрапастеризованный 18% 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-12-20
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 30% жирности 500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-04
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 18% жирности 500 ml
17,26zł/l

price: 8,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-06
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 12% жирности 500 ml
16,50zł/l

price: 8,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2026-12-16
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
УВТ 36% жирности. Десерт Смиетанка Польская 500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-03
Łowicka Łowicka крем Łowicka Łowicka крем
торт 36% УВТ 500 g
24,56zł/kg

price: 12,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-15
Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
12% жирности 250 ml
16,96zł/l

price: 4,24 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-12-07
Łaciata кофе сливки Łaciata кофе сливки
10x10g 100 g
23,30zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-04
Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
30% жирности 250 ml
22,92zł/l

price: 5,73 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-01-07
Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
18% жирности 250 ml
19,04zł/l

price: 4,76 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-08
Łaciata Крем Лачата 36% Łaciata Крем Лачата 36%
500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5