Łaciata UHT сливки 18% жирности

Łaciata
411Łaciata UHT сливки 18% жирности
Łaciata UHT сливки 18% жирностиŁaciata UHT сливки 18% жирности
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2026-12-08

pojemność

cena za litr

19,04 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820008062

5900820008062

price: 4,76 zł

4.76 PLN 2026-12-08 NewCondition
śmietanka, stabilizatory: E339, E407, zawartość tłuszczu 18%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna780 kJ/189 kcal
tłuszcz w tym:18 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12 g
węglowodany w tym4,0 g
- cukry4,0 g
białko2,7 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do zup, sosów i dań zapiekanych, bez GMO - z polskiego mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
brand:Łaciata
Legally regulated product name:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 18%.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparation and use:Wstrząsnąć przed otwarciem
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
    12% жирности 250 ml
    16,96zł/l

    price: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
    30% жирности 250 ml
    22,92zł/l

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-01-07
    Bakoma Бакома спрей Bakoma Бакома спрей
    со взбитыми сливками 250 g
    50,20zł/kg

    price: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-06
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-12-17
    Łaciata Aciata суп-крем Łaciata Aciata суп-крем
    жирности ультрапастеризованный 18% 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-12-20
    Łowicka Łowicka крем Łowicka Łowicka крем
    торт 36% УВТ 500 g
    24,56zł/kg

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-15
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 18% жирности 500 ml
    17,26zł/l

    price: 8,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-06
    Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
    ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Крем aciata для Łaciata Крем aciata для
    десертов UHT 30% жирности 500 ml
    21,32zł/l

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata кофе сливки Łaciata кофе сливки
    10x10g 100 g
    23,30zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-04
    Łaciata Крем Лачата 36% Łaciata Крем Лачата 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5