Крем aciata для десертов UHT 30% жирности

Łaciata
410Крем aciata для десертов UHT 30% жирности
Крем aciata для десертов UHT 30% жирностиКрем aciata для десертов UHT 30% жирности
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-01-07

pojemność

cena za litr

21,32 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000455

5900820000455

price: 10,66 zł

buy 8 szt. for 10.50 zł/szt
10.66 PLN 2027-01-07 NewCondition
śmietanka, stabilizator: E407, zawartość tłuszczu 30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna1204 kJ/292 kcal
tłuszcz w tym30 g
- kwasy tłuszczowe nasycone19 g
węglowodany w tym3,3 g
- cukry3,3 g
białko2,2 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do deserów, sosów i kremów, schłodzić przed ubiciem <6°C, polskie z natury, + dodaj do ulubionych, udaje się na pewno, łatwe ubijanie, długi termin
brand:Łaciata
Legally regulated product name:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 30 %.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparation and use:Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin w temperaturze poniżej +6°C. Wstrząsnąć przed otwarciem.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
    ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Aciata суп-крем Łaciata Aciata суп-крем
    жирности ультрапастеризованный 18% 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-12-20
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 30% жирности 500 ml
    21,62zł/l

    price: 10,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-04
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 18% жирности 500 ml
    17,26zł/l

    price: 8,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-06
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% жирности 500 ml
    16,50zł/l

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2026-12-16
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    УВТ 36% жирности. Десерт Смиетанка Польская 500 ml
    23,98zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-03
    Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
    30% жирности 250 ml
    22,92zł/l

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata кофе сливки Łaciata кофе сливки
    10x10g 100 g
    23,30zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-04
    Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
    12% жирности 250 ml
    16,96zł/l

    price: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
    18% жирности 250 ml
    19,04zł/l

    price: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-08
    Łaciata Крем Лачата 36% Łaciata Крем Лачата 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5