Łaciata UHT сливки 30% жирности

Łaciata
55
Śmietanka dobra do wszystkiego. Używam jej do robienia czekolady na napoju owsianym.Łaciata UHT сливки 30% жирности
410Łaciata UHT сливки 30% жирности
Łaciata UHT сливки 30% жирностиŁaciata UHT сливки 30% жирности
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-01-07

pojemność

cena za litr

22,92 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820008079

5900820008079

price: 5,73 zł

5.73 PLN 2027-01-07 NewCondition
śmietanka, stabilizator: E407, zawartość tłuszczu 30%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna1204 kJ/292 kcal
tłuszcz w tym:30 g
- kwasy tłuszczowe nasycone19 g
węglowodany w tym:3,3 g
- cukry3,3 g
białko2,2 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do deserów, sosów i kremów, schłodzić przed ubiciem <6°C, bez GMO - z polskiego mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
brand:Łaciata
Legally regulated product name:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 30%.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparation and use:Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin w temperaturze poniżej +6°C. Wstrząsnąć przed otwarciem.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Jakub , 2024-03-03 20:33:06Śmietanka dobra do wszystkiego. Używam jej do robienia czekolady na napoju owsianym.



Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
12% жирности 250 ml
16,96zł/l

price: 4,24 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-12-07
Łaciata Łaciata UHT сливки Łaciata Łaciata UHT сливки
18% жирности 250 ml
19,04zł/l

price: 4,76 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-08
Bakoma Бакома спрей Bakoma Бакома спрей
со взбитыми сливками 250 g
50,20zł/kg

price: 12,55 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-06
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-17
Łaciata Крем aciata для Łaciata Крем aciata для
десертов UHT 30% жирности 500 ml
21,32zł/l

price: 10,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-07
Łowicka Łowicka крем Łowicka Łowicka крем
торт 36% УВТ 500 g
24,56zł/kg

price: 12,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-15
Bakoma Бакома жирные Bakoma Бакома жирные
сливки 30% жирности 200 g
33,20zł/kg

price: 6,64 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-08
Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-21
Łaciata кофе сливки Łaciata кофе сливки
10x10g 100 g
23,30zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-04
Łaciata Aciata суп-крем Łaciata Aciata суп-крем
жирности ультрапастеризованный 18% 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-12-20
Łaciata Крем Лачата 36% Łaciata Крем Лачата 36%
500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5