Łaciate
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za litr

6,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820025038

5900820025038

price: 6,18 zł

6.18 PLN 2027-07-30 NewCondition

zawartość tłuszczu 3,2 %



Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza: w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 263 kJ / 63 kcal
Tłuszcz w tym 3,2 g
- Kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
Węglowodany w tym 4,9 g
- Cukry 4,9 g
Białko 3,6 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,5% 1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
молоко 2% UHT 1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
жирности младший 1 litr
5,00zł/l

price: 5 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-05
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-14
Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
с пятнами 3,2% 1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-10-24
Łaciate Пинто Łaciate Пинто
кокосовых ананас питьевой йогурт лактозы 250 ml
13,76zł/l

price: 3,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-26
Łaciate УВТ Łaciate УВТ
молоко шоколадное пятнистое 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5