Пятнистое молоко без лактозы UHT 1,5%

Łaciate
55
okПятнистое молоко без лактозы UHT 1,5%
56Пятнистое молоко без лактозы UHT 1,5%
Пятнистое молоко без лактозы UHT 1,5%Пятнистое молоко без лактозы UHT 1,5%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-02-16

pojemność

cena za litr

5,99 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820020125

5900820020125

price: 5,99 zł

buy 12 szt. for 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-02-16 NewCondition
Zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna193 kJ/46 kcal
tłuszcz w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym:4,8 g
- cukry4,8 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń 120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zawartość laktozy <0,01 g w 100 ml produktu.

biel w każdej kropli - dzięki unikalnej technologii, opakowanie blisko natury, wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
brand:Łaciate
Legally regulated product name:Mleko UHT bez laktozy, zawartość tłuszczu 1,5 %.
Other information:
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Joanka , 2026-08-12 12:07:23ok



Zambrowski УВТ-молоко Zambrowski УВТ-молоко
1,5% 1 litr

price: 4,20 zł

PLN
1
48
expiry date 2027-02-12
Polmlek Молоко Polmlek Mild Polmlek Молоко Polmlek Mild
UHT 2% без лактозы Polmlek 1 litr

price: 4,78 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-02-28
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
UHT-молоко 3,2% без лактозы 1 litr

price: 6,15 zł

PLN
1
118
expiry date 2027-02-18
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,5% 1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
молоко 2% UHT 1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Łaciate УВТ Łaciate УВТ
молоко шоколадное пятнистое 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-07
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-14
Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
с пятнами 3,2% 1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-10-24
Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
жирности младший 1 litr
5,00zł/l

price: 5 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-05
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5