Lays
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-10

pojemność

cena za kilogram

62,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900259128423

5900259128423

price: 12,43 zł

12.43 PLN 2027-01-10 NewCondition
Ziemniaki, oleje roślinne [rzepakowy, słonecznikowy, w zmiennych proporcjach; przeciwutleniacze (ekstrakty z rozmarynu, kwas askorbinowy, mieszanina tokoferoli, kwas cytrynowy)], sól, cukier, cebula w proszku, preparat serwatkowy z mleka, aromaty, chlorek potasu, pełne mleko w proszku, ekstrakt drożdżowy, pietruszka w proszku, maślanka w proszku z mleka, kwas (kwas cytrynowy), ser w proszku z mleka, białka serwatki z mleka, trójglicerydy średniołańcuchowe z kokosa i rzepaku
Wartości odżywcze 100 g 30 g %* 30 g Wartość energetyczna: 2130 kJ 639 kJ 8 % Wartość energetyczna: 10 kcal 153 kcal 8 % Tłuszcz: 29 g 8,8 g 13% - w tym kwasy nasycone: 2,3 g 0,7 g 3 % Węglowodany: 53 g 16 g 6 % - w tym cukry: 2,0 g 0,6 g <1 % Błonnik: 4,6 g 1,4 g Białko: 6,2 g 1,8 g 4 % Sól: 1,1 g 0,34 g 6 % *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). Opakowanie zawiera 6-7 porcji. Produkt zawiera: Mleko
Lays Lay's Chipsy Lays Lay's Chipsy
ziemniaczane 200 g
62,15zł/kg

price: 12,43 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-12-13
Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
паприки чипсы в трубке 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-19
Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
трубке лук картофельных чипсов в 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-05-14
Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
картофель с огорода 130 g
60,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Wiejskie картофель Wiejskie картофель
маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
60,38zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-02-23
Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
жарки Кросс закуска закуски для 400 g
14,15zł/kg

price: 5,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-29
Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
- БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-31
Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
чипсы Bio Planet BIO с сахаром 150 g
53,27zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5