Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% жирности

Mlekovita
46Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% жирности
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% жирностиMlekovita Śmietanka Polska UHT 30% жирности
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-02-10

pojemność

cena za litr

22,48 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990378

5900512990378

price: 11,24 zł

11.24 PLN 2027-02-10 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 30% жирности 500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-04
śmietanka, białka mleka, stabilizator - karagen, Zawartość tłuszczu 30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml:
Wartość energetyczna1204 kJ / 292 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy nasycone20 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,2 g
Białko2,3 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
Features:Produkt polski
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Śmietanka UHT 30 % tłuszczu.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Storage:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. Nie zamrażać.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć. Przed ubiciem śmietankę należy schłodzić w temperaturze 6 - 8°C przez 12 godzin.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
    ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Крем aciata для Łaciata Крем aciata для
    десертов UHT 30% жирности 500 ml
    21,32zł/l

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata Aciata суп-крем Łaciata Aciata суп-крем
    жирности ультрапастеризованный 18% 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-12-20
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 18% жирности 500 ml
    17,26zł/l

    price: 8,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-06
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% жирности 500 ml
    16,50zł/l

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2026-12-16
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    УВТ 36% жирности. Десерт Смиетанка Польская 500 ml
    23,98zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-03
    Łowicka Łowicka крем Łowicka Łowicka крем
    торт 36% УВТ 500 g
    24,56zł/kg

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-15
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5