Wawel Krowka Соленая карамель

Wawel
53Wawel Krowka Соленая карамель
Wawel Krowka Соленая карамельWawel Krowka Соленая карамель
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

49,44 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102026494

5900102026494

price: 12,36 zł

12.36 PLN 2027-01-30 NewCondition
Wawel Wawel Krowka Соленая Wawel Wawel Krowka Соленая
карамель 250 g
49,92zł/kg

price: 12,48 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-20
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ / 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wawel
About the brand:
Legally regulated product name:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Wawel Вавельская Wawel Вавельская
    молочная помадка 250 g
    50,16zł/kg

    price: 12,54 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
    expiry date
    2027-07-30
    Halls эвкалипт мята Halls эвкалипт мята
    конфеты

    price: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-06-17
    Halls сладкий Halls сладкий
    смородина 33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-04
    Halls Сладкий мед и Halls Сладкий мед и
    лимон 33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-02-19
    Halls конфеты особо Halls конфеты особо
    прочный 33 g
    68,79zł/kg

    price: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-12-14
    Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
    expiry date 2027-09-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5