Danmis козье молоко стерилизованное

Danmis
55
smaczneDanmis козье молоко стерилизованное
35
Jak na produkt pasteryzowany - niezły.Danmis козье молоко стерилизованное
42Danmis козье молоко стерилизованное
Danmis козье молоко стерилизованноеDanmis козье молоко стерилизованное
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-02-11

pojemność

cena za litr

17,14 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901680000111

5901680000111

price: 8,57 zł

8.57 PLN 2027-02-11 NewCondition

Zawartość tłuszczu 2,5%.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:34:40smaczne
  • megalo , 2019-03-09 19:44:39Jak na produkt pasteryzowany - niezły.



Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-14
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,5% 1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
молоко 2% UHT 1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Danmis Danmis козий сыр Danmis Danmis козий сыр
крем thermized 125 g
87,92zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Danmis Danmis сыры Danmis Danmis сыры
дольки твердые коза созревшие 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5