Спиртовой уксус 10 % Кислотность

Octim
52Спиртовой уксус 10 % Кислотность
Produkt otrzymany przez naturalną fermentację octową rozcieńczonego spirytusu rektyfikowango lub spirytusu bezpirydynowego do produkcji octu.
Спиртовой уксус 10 % КислотностьСпиртовой уксус 10 % Кислотность
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

8,30 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001162

5901605001162

price: 4,15 zł

4.15 PLN NewCondition

Ocet spirytusowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)


Produkt otrzymany przez naturalną fermentację octową rozcieńczonego spirytusu rektyfikowango lub spirytusu bezpirydynowego do produkcji octu.
brand:Octim
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
    500 ml
    11,98zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    уксус фильтрованный яблочный 500 ml
    35,98zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    27,72zł/l

    price: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-19
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    нефильтрованный БИО Яблочный уксус 5% 500 ml
    33,64zł/l

    price: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-15
    Alce Nero Alce Nero
    из Модены фильтрованный БИО Бальзамический уксус Alce Nero 500 ml
    46,36zł/l

    price: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Bio Food Spirit Bio Food Bio Food Spirit
    BIO
    Bio Food Spirit уксус 10% БИО, без глютена Bio Food Spirit уксус 10% БИО, без глютена
    уксус 10% БИО, без глютена 500 ml
    25,56zł/l

    price: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2030-10-07
    Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
    BIO
    Яблочный уксус Jamar BIO Яблочный уксус Jamar BIO
    Jamar BIO 500 ml
    13,68zł/l

    price: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-04-30
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    kwasowości 500 ml
    17,68zł/l

    price: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date
    2027-04-30
    Octim Octim спиртовой Octim Octim спиртовой
    уксус 10% кислотности 750 ml
    8,51zł/l

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2028-06-17
    Octim Французский Octim Французский
    горчицы 190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-27
    REDUCED PRICE -25%
    Octim Хрен горчицы Octim Хрен горчицы
    190 g
    15,26zł/kg

    price: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-17
    Octim горчица Sarepska Octim горчица Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-09-08
    Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
    консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
    9,42zł/l

    price: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2028-07-02
    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    cydrowy 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-09
    Octim Octim Octim Octim
    уксус 6% от Ольштынек Экологический яблочный 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-22
    Octim Octim 410ml яблочный Octim Octim 410ml яблочный
    уксус 6% 410 ml
    22,93zł/l

    price: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-05-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5