Млековита Салат и сэндвич Сыр Фавита полужирный 16% жирности

Mlekovita
55
Ok.Млековита Салат и сэндвич Сыр Фавита полужирный 16% жирности
48Млековита Салат и сэндвич Сыр Фавита полужирный 16% жирности
Млековита Салат и сэндвич Сыр Фавита полужирный 16% жирностиМлековита Салат и сэндвич Сыр Фавита полужирный 16% жирности
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

26,89 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512700021

5900512700021

price: 7,26 zł

7.26 PLN 2027-02-17 NewCondition
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02

Mleko, sól, regulator kwasowości E 575.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 907 kJ/
Wartość energetyczna 218 kcal
Tłuszcz 16,0 g
w tym kwasy nasycone 10,0 g
Węglowodany 6,5 g
w tym cukry 6,5 g
Białko 12,0 g
Sól 3,0 g
Wapń 280 mg - 35%*
*Dziennej Referencyjnej Wartości Spożycia (dla osoby dorosłej)

źródło białka i wapnia
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser miękki solankowy - półtłusty
Other information:Jedna porcja 30 g dostarcza: kcal 62 3%, cukry 1,2 g 1%, tłuszcz 4,8 g 7%, kwasy tłuszczowe nasycone 3,0 g 15%, sód 0,4 g 17%
*GDA - % Wskazanego Dziennego Spożycia dla osoby dorosłej.
Opakowanie 270 g zawiera 9 sugerowanych porcji sera.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:SM MLEKOVITA
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
Return address:SM MLEKOVITA
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2025-09-25 13:48:34Ok.



Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Favita Mlekovita Mlekovita Favita
Безлактозный сыр фета 270 g
27,22zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-29
President Президент President Президент
греческий сыр фета 150 g
99,00zł/kg

price: 14,85 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-01-27
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
нарезка Млековита Классик Фавита 150 g
41,67zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-26
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Сухое Mlekovita Mlekovita Сухое
цельное молоко Класс I 400 г 400 g
42,48zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-10
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
жирности, пастеризованное свежее польское Mlekovita, 3,2% 1 litr

price: 6,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
нарезанный Сыр желтый Сокол 150 g
45,20zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5