Цикорий Польские поля Сушеная петрушка

Cykoria Pietruszka suszona nać ma wszechstronne zastosowanie. Doskonale nadaje się do potraw mięsnych, zup, ryb, sosów i sałatek warzywnych oraz dań serowych i jajecznych. Świetnie komponuje się także z zupą rybną i owocami morza. Idealna do dekorowania potraw.
Цикорий Польские поля Сушеная петрушка  Цикорий Польские поля Сушеная петрушка
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

258,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288053710

5900288053710

price: 2,58 zł

2.58 PLN 2027-07-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Pietruszka suszona nać ma wszechstronne zastosowanie. Doskonale nadaje się do potraw mięsnych, zup, ryb, sosów i sałatek warzywnych oraz dań serowych i jajecznych. Świetnie komponuje się także z zupą rybną i owocami morza. Idealna do dekorowania potraw.
Features:smak ntury w Twoim stylu, Produkt polski
brand:Cykoria
Legally regulated product name:Pietruszka suszona nać.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Polska
Producer's address:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat вытер тимьяна Prymat вытер тимьяна
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-02-28
Prymat любисток лист Prymat любисток лист
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Dary Natury Дары Натури Dary Natury Дары Натури
Лавровый лист БИО 10 g
681,00zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-03
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Pietruszki 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Kopru 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Cykoria Cykoria Oregano Cykoria Cykoria Oregano
10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5