Амайзин Чипсы из кукурузной и перцовой тортильи, без глютена, органические

Amaizin
21Амайзин Чипсы из кукурузной и перцовой тортильи, без глютена, органические
Амайзин Чипсы из кукурузной и перцовой тортильи, без глютена, органические Амайзин Чипсы из кукурузной и перцовой тортильи, без глютена, органические
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-11

pojemność

cena za kilogram

97,87 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976009584

8718976009584

price: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-11 NewCondition

mąka kukurydziana* (73 %), olej słonecznikowy*, mieszanka paprykowa* (5 %) (sól morska, syrop glukozowy*, przyprawy* (papryka*, pieprz czarny*, czosnek*) cukier*, cebula*, pomidor*, ekstrakt z papryki*, lubczyk*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2009 kJ / 480 kcal
Tłuszcz - 21,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,2 g
Węglowodany - 62,8 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6,7 g
Sól - 1,3 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Амайзин Amaizin Амайзин
    глютена БИО Кукурузные чипсы без 75 g
    79,87zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-03
    Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
    паприки чипсы в трубке 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-19
    Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
    трубке лук картофельных чипсов в 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-05-14
    Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
    картофель с огорода 130 g
    60,00zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-02-15
    Wiejskie картофель Wiejskie картофель
    маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
    60,38zł/kg

    price: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-02-23
    Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
    жарки Кросс закуска закуски для 400 g
    14,15zł/kg

    price: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-29
    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    - БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-31
    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    чипсы Bio Planet BIO с сахаром 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-31
    Amaizin Органическая Amaizin Органическая
    кокосовая паста Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
    Amaizin Tortilla BIO 240 g
    53,13zł/kg

    price: 12,75 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Amaizin Amaizin
    собственном БИО соке Ананасовые дольки в 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Amaizin Амайзин, Amaizin Амайзин,
    томатов без глютена BIO кукурузные чипсы со вкусом 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
    мягкий, безглютеновый BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
    источник пищевых волокон BIO Amaizin Tortilla с отрубями 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Amaizin Амайзин Amaizin Амайзин
    без глютена БИО Черная фасоль в рассоле 400 g
    20,63zł/kg

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-02-26
    Amaizin Соус Амайзин Amaizin Соус Амайзин
    глютена Сальса острый БИО без 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5