Цикорий сушеный медвежий чеснок

Cykoria
45
Jak nie ma świeżego,to suszony jak znalazł.Цикорий сушеный медвежий чеснок
25
Ponoć czosnek niedźwiedzi jest zdrowy, ale w porównaniu do zwykłego ma trochę mdły posmak, pewnie dlatego nie jest szczególnie popularny.Цикорий сушеный медвежий чеснок
55
Bardzo dobry produkt. Цикорий сушеный медвежий чеснок
55
Polecam Цикорий сушеный медвежий чеснок
411Цикорий сушеный медвежий чеснок
Czosnek niedźwiedzi - występuje niemal w całej Europie, a także w północnej Azji. W Polsce rośnie głównie na terenach południowych. Czosnek niedźwiedzi w porównaniu do zwykłego czosnku posiada delikatniejszy czosnkowy aromat i jest łatwiej trawiony przez organizm. Doskonale nadaje się do twarogu, past jajecznych i rybnych, zup, sosów, ziemniaków purée i potraw mięsnych oraz masła, a także do aromatyzowania oliwy. Najlepiej dodać go pod koniec gotowania, aby zachować specyficzny aromat.
Цикорий сушеный медвежий чеснокЦикорий сушеный медвежий чеснок
masa netto

masa netto

10 g

pojemność

cena za kilogram

257,00 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288029951

5900288029951

price: 2,57 zł

product temporarily unavailable
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
2.57 PLN NewCondition

czosnek niedźwiedzi


Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Czosnek niedźwiedzi - występuje niemal w całej Europie, a także w północnej Azji. W Polsce rośnie głównie na terenach południowych. Czosnek niedźwiedzi w porównaniu do zwykłego czosnku posiada delikatniejszy czosnkowy aromat i jest łatwiej trawiony przez organizm. Doskonale nadaje się do twarogu, past jajecznych i rybnych, zup, sosów, ziemniaków purée i potraw mięsnych oraz masła, a także do aromatyzowania oliwy. Najlepiej dodać go pod koniec gotowania, aby zachować specyficzny aromat.
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Czosnek niedźwiedzi suszony.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Ela , 2024-10-21 19:11:55Jak nie ma świeżego,to suszony jak znalazł.
  • Marek , 2024-03-15 19:02:50Ponoć czosnek niedźwiedzi jest zdrowy, ale w porównaniu do zwykłego ma trochę mdły posmak, pewnie dlatego nie jest szczególnie popularny.
  • Zofia , 2021-07-26 08:40:30Bardzo dobry produkt.
  • Agata , 2020-12-23 20:51:57Polecam



Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat вытер тимьяна Prymat вытер тимьяна
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-02-28
Prymat любисток лист Prymat любисток лист
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Dary Natury Дары Натури Dary Natury Дары Натури
Лавровый лист БИО 10 g
681,00zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-03
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Pietruszki 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Kopru 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Cykoria Cykoria Oregano Cykoria Cykoria Oregano
10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5