Дары природы соленых BIO

Dary Natury
51Дары природы соленых BIO

Cząber poleca się głównie do potraw z fasoli strączkowych. Przyprawia się nim też zupy jarzynowe, kiełbasy, wieprzowinę, baraninę.

składniki: cząber 100%

 

Дары природы соленых BIOДары природы соленых BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-01

pojemność

cena za kilogram

203,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527926

5902768527926

price: 6,11 zł

6.11 PLN 2027-08-01 NewCondition

Cząber poleca się głównie do potraw z fasoli strączkowych. Przyprawia się nim też zupy jarzynowe, kiełbasy, wieprzowinę, baraninę.

składniki: cząber 100%

 


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat горчица все Prymat горчица все
    30 g
    66,33zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-06-30
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы Анис BIO 30 g
    254,00zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-01-04
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы Chili BIO 30 g
    510,33zł/kg

    price: 15,31 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-10-02
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    мускатного ореха природы БИО молотого 30 g
    546,00zł/kg

    price: 16,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы Целая гвоздика БИО 30 g
    463,00zł/kg

    price: 13,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-02-01
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    гвоздики природы BIO молотой 30 g
    489,33zł/kg

    price: 14,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-03
    Dary Natury Dary Natury Jałowiec Dary Natury Dary Natury Jałowiec
    expiry date
    2028-01-02
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    посевного BIO природы кориандра 30 g
    218,00zł/kg

    price: 6,54 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-02-01
    Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
    чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
    189,90zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-04
    Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
    БИО с травами тимьяна 25 g
    270,40zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    приправа для птицы 30 g
    260,67zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-01
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    приправа BIO природы провансальском 20 g
    429,50zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    price: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
    глютена желудочная мука без 500 g
    33,52zł/kg

    price: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-04
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы сушеная лук BIO 40 g
    222,00zł/kg

    price: 8,88 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-05-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5