Дары природы кориандра посевного BIO

Dary Natury

Kolendra służy do przyprawiania wędlin (zwłaszcza mortadeli i serdelowej), pasztetów, konserw mięsnych i rybnych, likierów i wódek oraz wielu mieszanek przyprawianych np. pieprzu ziołowego i curry.

składniki: kolendra 100%

 

Дары природы кориандра посевного BIOДары природы кориандра посевного BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-01

pojemność

cena za kilogram

218,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007117

5902741007117

price: 6,54 zł

6.54 PLN 2028-02-01 NewCondition

Kolendra służy do przyprawiania wędlin (zwłaszcza mortadeli i serdelowej), pasztetów, konserw mięsnych i rybnych, likierów i wódek oraz wielu mieszanek przyprawianych np. pieprzu ziołowego i curry.

składniki: kolendra 100%

 


Prymat горчица все Prymat горчица все
30 g
66,33zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-06-30
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы Анис BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы Chili BIO 30 g
510,33zł/kg

price: 15,31 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-10-02
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
expiry date 2027-08-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
мускатного ореха природы БИО молотого 30 g
546,00zł/kg

price: 16,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы Целая гвоздика БИО 30 g
463,00zł/kg

price: 13,89 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-02-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
гвоздики природы BIO молотой 30 g
489,33zł/kg

price: 14,68 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-03
Dary Natury Dary Natury Jałowiec Dary Natury Dary Natury Jałowiec
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
БИО с травами тимьяна 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
приправа для птицы 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
приправа BIO природы провансальском 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
глютена желудочная мука без 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы сушеная лук BIO 40 g
222,00zł/kg

price: 8,88 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5