Дары природы Куркума BIO

Dary Natury
52Дары природы Куркума BIO
Jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy, sosów.
Дары природы Куркума BIOДары природы Куркума BIO
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-01

pojemność

cena za kilogram

197,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007162

5902741007162

price: 9,87 zł

9.87 PLN 2027-12-01 NewCondition

kurkuma* 100%, *produkt rolnictwa ekologicznego


Jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy, sosów.
Features:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
brand:Dary Natury
About the brand:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Legally regulated product name:Ekologiczna kurkuma
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Type of packaging:Karton
Return address:NaturAvena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dary Natury Dary Natury Перец Dary Natury Dary Natury Перец
    черный молотый БИО 50 g
    259,80zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-02
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    BIO
    Дары природы копченый сладкий перец BIO Дары природы копченый сладкий перец BIO
    перец BIO природы копченый сладкий 50 g
    306,40zł/kg

    price: 15,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-03
    Prymat фарш куркума Prymat фарш куркума
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria Cykoria Kurkuma mielona Cykoria Cykoria Kurkuma mielona
    15 g
    116,00zł/kg

    price: 1,74 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-06-30
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы куркума БИО 200 g
    124,95zł/kg

    price: 24,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
    чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
    189,90zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-04
    Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
    БИО с травами тимьяна 25 g
    270,40zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    приправа для птицы 30 g
    260,67zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-01
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    приправа BIO природы провансальском 20 g
    429,50zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    price: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
    глютена желудочная мука без 500 g
    33,52zł/kg

    price: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-04
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы Анис BIO 30 g
    254,00zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-01-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5