Дары природы соусом с горячим перцем чили БИО

Dary Natury
Дары природы соусом с горячим перцем чили БИОДары природы соусом с горячим перцем чили БИО
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

55,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006370

5902741006370

price: 12,11 zł

12.11 PLN 2027-04-30 NewCondition
papryka ostra* 50,4%, cukier trzcinowy*, olej rzepakowy*, sok z pigwowca*, ocet*, sól morska, czosnek*, suszone pomidory*, mąka ziemniaczana*, *produkt rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 799,7 kJ/189,5 kcal
Tłuszcz 4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 36,2 g
w tym cukry 25,0 g
Białko 0,9 g
Sól 2,7 g
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Dary Natury
Legally regulated product name:Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu w lodówce.
Preparation and use:Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed użyciem wstrząsnąć
Type of packaging:Butelka
Producer's address:Mirosław Angielczyk Dary Natury Koryciny 73 17-315 Grodzisk
Return address:
Roleski Roleski Paprika Salsa Dip Roleski Roleski Paprika Salsa Dip
начо NEW идеально подходит для 220 g
38,55zł/kg

price: 8,48 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-16
Roleski Roleski Cheese Salsa Dip Roleski Roleski Cheese Salsa Dip
начо NEW идеально подходит для 220 g
38,45zł/kg

price: 8,46 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-04-18
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
БИО с травами тимьяна 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
приправа для птицы 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
приправа BIO природы провансальском 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
глютена желудочная мука без 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы Анис BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5