Соус Джамар Болоньезе

Jamar Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Соус Джамар БолоньезеСоус Джамар Болоньезе
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203573

5906716203573

price: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (140 g pomidorów na 100 g produktu), cebula (5 %), cukier, sól, skrobia modyfikowana, czosnek (0,5 %), olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, bazylia (0,5 %), zioła, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia240 kJ / 57 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,3 g
- w tym cukry8,0 g
Błonnik2,4 g
Białko1,7 g
Sól1,2 g

Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Features:szybkie i łatwe danie
brand:Jamar
Legally regulated product name:Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparation and use:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z makaronem.
Recipes:Sprawdź nasz przepis na sos boloński z mięsem. Składniki: olej do smażenia, 300 g mielonego mięsa wieprzowo-wołowego, sos boloński Jamar, 400 g min. makaronu, opcjonalnie ser do posypania lub świeże zioła. Przygotowanie: Smaż mięso 15 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzewaj całość kilka minut. Gotowy sos wyłóż na ugotowany makaron. Całość możesz posypać tartym serem lub świeżymi ziołami. Smacznego!
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Dawtona Соус Даутона Dawtona Соус Даутона
Болоньезе с базиликом 520 g
13,96zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-12
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
мягкий, безглютеновый BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
маринованная свекла 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
микс из моркови и гороха 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar
Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
14,68zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-31
Jamar Джамар, Jamar Джамар,
фасоль консервированная белая 400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Овощная Jamar Jamar Овощная
смесь морковного горошка 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Джамар Jamar Джамар
консервированный горошек 400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5