Какао-турецкая шелковица в сыром органическом шоколаде

Cocoa
52Какао-турецкая шелковица в сыром органическом шоколаде
Какао-турецкая шелковица в сыром органическом шоколаде Какао-турецкая шелковица в сыром органическом шоколаде
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

249,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908268768098

5908268768098

price: 17,47 zł

17.47 PLN 2027-04-27 NewCondition

czekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


Wartość energetyczna: 2120 kJ/508 kcal
Tłuszcz: 30 g
w tym kwasy nasycone: 18 g
Węglowodany: 51 g
w tym cukry: 49 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 6,0 g
Sól: 0,1 g


Cocoa


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
    сыром шоколада био 70 g
    246,29zł/kg

    price: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-16
    Alpen Gold nussbeisser Alpen Gold nussbeisser
    цельными лесными орехами молочный шоколад с 100 g
    77,50zł/kg

    price: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-13
    Goplana горького Goplana горького
    шоколада 90 g
    62,78zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-02-28
    Wedel шоколад Ирис Wedel шоколад Ирис
    expiry date 2027-01-14
    Schogetten шоколад Schogetten шоколад
    expiry date 2026-12-31
    Milka Шоколад Milka Шоколад
    Клубника - Йогурт 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-08
    Milka Милка Milka Милка
    Шоколадный Йогурт 100 g
    71,60zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-10
    Wedel Молочный Wedel Молочный
    начинкой шоколад Wedel с малиновой 100 g
    78,20zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-04
    Cocoa Фундук какао в Cocoa Фундук какао в
    сыром шоколаде БИО 70 g
    287,29zł/kg

    price: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-22
    Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
    шоколаде какао в сыром органическом 70 g
    249,57zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-09
    Cocoa сырой миндаль в Cocoa сырой миндаль в
    шоколаде био 70 g
    255,57zł/kg

    price: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-04
    Cocoa сырые орехи Cocoa сырые орехи
    кешью в шоколад кофе 70% био 70 g
    249,43zł/kg

    price: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-04-29
    Cocoa Какао-бананы в Cocoa Какао-бананы в
    шоколаде сыром органическом 70 g
    242,71zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-10
    Cocoa Бразильские Cocoa Бразильские
    био орехи в сыром шоколада 70% 70 g
    352,14zł/kg

    price: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-03
    Cocoa Какао инжир Cocoa Какао инжир
    сырой шоколад BIO 70 g
    240,14zł/kg

    price: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-20
    Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej
    70 g
    242,71zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5